Login


home   >   competitie   >   Info

Info


Onze competitie zwemmers nemen deel aan wedstrijden reddend zwemmen. De reddingssport bestaat uit verschillende aspecten. RCTAL beoefent drie van de vijf aspecten, Lifesaving Pool, Lifesaving Surf en SERC.

Trainingen


De precompetitie groep traint twee tot drie keer per week. De competitie groep traint drie tot vier keer per week.

Wat breng je naast zwemkledij en handdoek best mee op training:
  • precompetitie: badmuts, zwembril, zwemvliezen, plankje, dorstlesser
  • competitie: badmuts, zwembril, trainingsvinnen, competitie vinnen, plankje, pull buoy, paddles, dorstlesser

  • Tijdens de vakanties traint zowel de precompetitie als de competitie door, dit met licht gewijzigde trainingsuren.
    Vakantie trainingen seizoen 2014-2015

    Wedstrijden


    RCTAL neemt deel aan wedstrijden in het zwembad, in open water en aan wedstrijden SERC.
    Competitie leden schrijven zichzelf tijdig in via de wedstrijdkalender. Ook de zwemmers die niet kunnen deelnemen aan een wedstrijd melden dit.
    SERC-leden kunnen ook deelnemen aan wedstrijden SERC.

    Wat breng je best mee naar een wedstrijd:

    pool:

  • zwemkledij + reserve
  • degelijke zwembril + reserve
  • zwemvliezen
  • RCTAL-badmuts**
  • voldoende handdoeken
  • 2 RCTAL-t-shirts**
  • RCTAL-short**
  • RCTAL-training* en/of sweater
  • badslippers of ander schoeisel
  • lunch, versnapering en voldoende drinken (liefst sportdrank)
  • surf:

  • zwemkledij + reserve
  • degelijke zwembril + reserve
  • zwemvliezen
  • RCTAL-cap**
  • voldoende handdoeken
  • 2 RCTAL-t-shirts**
  • RCTAL-short**
  • RCTAL-training* en/of sweater
  • RCTAL-lycra**
  • strandschoeisel
  • wind- en regendichte jas
  • zonnebril, pet
  • zonnecrème
  • (lunch), versnapering en voldoende drinken (liefst sportdrank)
  • SERC:

  • zwemkledij
  • handdoek
  • 2 RCTAL-t-shirts
  • lange broek
  • iets om je tijdens de afzondering bezig te houden

  • *Verplicht voor competitie zwemmers.
    **Verplicht voor precompetitie en competitie zwemmers.
    home   >   competitie   >   Beleid

    Beleid


    nog geen informatie beschikbaar.
    home   >   competitie   >   Wedstrijdkalender

    Wedstrijdkalender


    26/11/17
    Vlaams kampioenschap 2017
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Aalst
    02-03/12/17
    Orange cup 2017 (+14)
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Eindhoven NL
    28/01/18
    PK Oost-Vlaanderen 2018
    A1-A3-A5
    Ekeren
    04/02/18
    PK Vlaams-Brabant 2018
    A1-A3-A5
    Asse
    25/02/18
    PK Waals-Brabant 2018
    A2-A4-A6
    Rixensart
    10-11/03/18
    ILSE Dordrecht 2018 (+14)
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Dordrecht NL
    25/03/18
    MISPY 2018 (-14)
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Seraing
    15/04/18
    PK Limburg 2018
    A1-A3-A5
    Sint-Truiden
    22/04/18
    PK West-Vlaanderen 2018
    A2-A4-A6
    Izegem
    29/04/18
    MISP 2018 ( 14)
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Seraing
    06/05/18
    Belgisch kampioenschap 2018
    A1-A2-A3-A4-A5-A6
    Seraing
    26/05/18
    Colmar Trophy 2018
    ocean
    Colmar FR
    23-24/06/18
    Waals kampioenschap 2018
    OM-BF-SR-BoR
    Lac des Vieilles Forges (FR)
    07-08/07/18
    FILCOW 2018
    SR-SS-BoR-BeR-BF-BS-OM
    Oostende
    04-05/08/18
    Winge challenge 2018
    SR-SS-BoR-BF-OM
    Rotselaar
    25-26/08/18
    Belgisch kampioenschap 2018
    SR-SS-BoR-BF-BS-OM
    Oostende

    home   >   competitie   >   Besttijden

    Besttijden(2017)


    (hier wordt nog aan gewerkt)
    A1 A2 A3 A4 A5 A6
    meisjes
    Benjamins 02:00,00 00:51,00 01:02,00 01:14,00 01:12,00 02:54,00
    Farah Bouajoul
    Jakobien Steppe 01:43,69 00:56,31 01:06,74
    Marjolein Bosch 01:48,42 00:58,38 01:50,60
    Arwen De Breucker 00:57,12 01:14,22 02:37,44
    Lien Sticker 01:33,41 00:41,91 00:54,37 00:55,60 00:50,19 02:04,78
    Nona Speeckaert
    Hannah Van Linthoudt 01:45,56 00:54,84
    Loes Wijnant 01:44,63 00:59,25 00:54,54 01:01,07
    Yentle Deville
    Miniemen 01:37,00 00:42,00 00:51,00 00:58,00 00:51,00 02:05,00
    Lotte De Rijcke 01:22,11 00:38,03 00:48,03 00:50,13 00:39,41 01:41,65
    Marjolein Wijnant 01:31,00 00:46,66 00:47,13 01:11,47 00:46,21 02:17,18
    Nore Sticker 01:22,55 00:38,03 00:47,76 00:50,13 00:44,72 01:52,78
    Sofie Van Linthoudt 01:23,19 00:44,25 00:46,63 00:54,29 00:43,05 02:06,65
    Ruth De Greef 01:17,40 00:36,12 00:42,90 00:46,60 00:39,53 01:42,16
    Laura Thienpont 01:59,63 00:51,07 01:18,91 01:00,01 03:02,79
    Phara Engels 01:28,79 00:41,69 00:50,87 00:57,37 00:47,58 01:59,19
    Cadetten 1 03:00,00 01:33,00 01:49,00 00:51,00 01:29,00 03:28,00
    Hanne Casteele
    Astrid Hemeryck
    Chloé Hacken
    Alix Strubbe
    Ilham Koudad 03:23,71 01:36,10
    Rania Koudad 01:49,80
    Phebe Verdickt 03:08,38 01:19,50 01:49,88 00:53,78 01:27,68 03:15,27
    Freya De Jonge
    Cadetten 2 02:56,00 01:30,00 01:47,00 00:50,00 01:27,00 03:23,00
    Tess De Vos 01:25,31 00:42,37 00:48,50 00:51,80 00:42,98 02:04,85
    Hana De Greef 01:20,23 00:36,54 00:45,85 00:45,88 00:39,60 01:42,40
    Juniores 02:49,00 01:25,00 01:43,00 00:49,00 01:22,00 03:14,00
    Charlotte Mertens
    Birte Recour 01:32,94 00:40,24 00:54,02 00:52,61 00:43,83 01:51,03
    Yilke Vanoudenhove 01:15,93 00:35,82 00:43,95 00:44,76 00:55,13 01:46,18
    Ilona Segers 01:22,67 00:39,41 00:47,92 00:48,38 00:38,65 01:47,22
    Tessa Hinneman 01:22,43 00:35,08 01:39,30 00:45,95 00:37,52 01:44,10
    Seniores 02:42,00 01:19,00 01:39,00 00:47,00 01:18,00 03:06,00
    Laura Mertens
    Alexandra Mertens
    Merel Leyman
    Jolien Cockaert 02:45,57 01:16,64 01:40,97 00:52,96 01:13,94 03:10,28
    Kaat Geubels 02:35,98 01:11,12 01:33,09 00:40,27 01:10,78 02:49,36
    Birgit De Troch 02:56,84 01:27,06 01:41,34 00:48,36 01:19,21 03:11,37
    Xenia Van Kerckhoven
    Aline Beckwée
    Kamille Gousseau
    Anouk Gentier 02:22,43 01:10,37 01:32,54 00:41,97 01:12,03 02:58,34
    Kato Leyman
    Masters
    Thérésia Masyn 05:54,11 02:11,53 04:03,93 01:29,53 02:12,60 05:51,86
    jongens
    Benjamins 02:04,00 00:54,00 01:08,00 01:10,00 01:02,00 02:44,00
    Gust De Cuyper
    Tijl Van der Meersch
    Lukas Luyten
    Arnout Janssens
    Thomas Hellebuyck
    Wout Legrand
    Lander De Smedt
    Scott Engels 01:40,25 00:52,87 01:03,69 01:03,06 01:05,13 02:25,28
    Seppe Meert
    Wout Verdickt 01:45,15 00:55,68 00:57,90 01:15,46 00:51,69 02:30,49
    Dayssam Ben Hamane Zinati
    Miniemen 01:24,00 00:40,00 00:48,00 00:53,00 00:43,00 01:58,00
    Jelte De Coninck 01:37,59 00:47,03 00:52,10 00:55,47 00:49,44 01:55,97
    Thor De Jonge
    Maher Bouajoul
    Francis Geeraert
    Jerome Helewaut 01:20,57 00:40,54 00:44,31 00:49,10 00:43,97 01:54,28
    Cadetten 1 02:43,00 01:20,00 01:35,00 00:45,00 01:19,00 03:11,00
    Elias Ahdi
    Hinse Creupelandt 02:45,90 01:32,00 01:18,24
    Rune Recour
    Lucas Labeeuw 02:39,12 01:02,15 01:26,13 00:36,16 01:10,61 03:00,47
    Niels De Smedt
    Milan Langhendries
    Cadetten 2 02:39,00 01:18,00 01:33,00 00:44,00 01:17,00 03:07,00
    Ruben Nevens 00:46,76 01:02,14 02:12,70
    Joren Plaskie
    Jonas Janssens 00:44,87 01:05,44 02:22,19
    Junioren 02:30,00 01:15,00 01:30,00 00:43,00 01:11,00 02:55,00
    Yago Engels 01:35,88 00:43,96 01:03,53 01:03,56 00:50,21 02:08,15
    Wannes Cooreman
    Robbe Wilmots 01:13,06 00:34,21 00:43,12 00:36,43 00:36,24 01:41,16
    Ruben Ceuppens 01:17,36 00:34,45 00:44,19 00:47,69 00:37,46 01:53,48
    Maximiliaan Van Mol 01:17,29 00:36,42 00:45,50 00:44,29 00:38,67 01:45,14
    Thomas Devos 01:14,83 00:34,55 00:42,60 00:48,59 00:43,15 01:49,07
    Bono Verdickt 01:21,36 00:34,93 00:42,81 00:43,23 00:39,34 01:45,09
    Jeroen Verset
    Maarten Van Laethem 02:10,83 00:43,42 01:15,10 00:34,63 01:06,19 02:03,68
    Senioren 02:14,00 01:06,00 01:22,00 00:39,00 01:05,00 02:43,00
    Bram Neirinck 02:49,63 01:12,75 01:40,41 00:43,07 01:12,88 03:16,63
    Sebastiaan Van Mol 02:44,34 01:19,33 01:38,68 00:47,29 01:16,01 03:02,69
    Jente Van Mulders 02:29,25 01:04,20 01:23,43 00:36,42 01:04,23 02:43,31
    Vic Van Ransbeeck
    Maarten De Mesmaeker 01:10,16 00:41,48 02:55,30
    Steve Wouters
    Bram Van Droogenbroeck 01:09,63 03:07,42
    Evert Van Geite
    Roel Engels
    Jelle Vliegen
    Gregory Nagels
    home   >   competitie   >   Selecties BK

    Selecties BK


    Om deel te nemen aan het Belgisch kampioenschap zwembad, moet je aan enkele voorwaarden voldoen.

    De voorwaarden om deel te nemen aan het BK:
    - Aan de 6 proeven hebben deelgenomen in de periode van na het vorige BK tot aan het huidige BK.
    - Minstens 1 selectietijd behaald hebben in diezelfde periode.
    - Deelnemers mogen aan alle proeven, waarvoor een selectietijd behaald werd in diezelfde periode, deelnemen (dus maximum 6)
    - Cadetten, Junioren, premasters en Masters mogen kiezen om deel te nemen bij de senioren op voorwaarde dat ze de limiettijd van de senioren behaald hebben.
    - Voor aflossingen hoeven geen limiettijden gezwommen zijn. Een ploeg kan bijgevolg bestaan uit atleten die individueel geen limiettijd behaald hebben.

    Lijst met RCTAL zwemmers - selecties BK
    home   >   competitie   >   Lifesaving Pool

    Lifesaving Pool


    De wedstrijden ‘Lifesaving Pool’ omvatten individuele proeven en aflossingsproeven.

    Individuele zwembadproeven


    A1 - 200m (100m) hinderniszwemmen

  • achtmaal onder een hindernis zwemmen tijdens een 200m (100m) vrije slag

  • A2 - 100m (50m) popredden met vinnen

  • 50m (25m) vrije slag met vinnen
  • pop opduiken
  • 50m (25m) vervoeren met vinnen

  • A3 - 100m (50m) reddingscombiné

  • 50m (25m) vrije slag
  • 17,5m (10m) onder water zwemmen naar een pop
  • pop opduiken
  • pop 32,5m (15m) vervoeren tot de aankomst

  • A4 - 50m popredding

  • 25m vrije slag
  • pop opduiken
  • 25m vervoeren

  • A5 - 100m (50m) lifesaver

  • 50m (25m) vrije slag met vinnen en reddingsgordel
  • pop bevestigen aan gordel
  • pop 50m (25m) slepen

  • A6 - 200m (100m) superlifesaver

  • 75m (25m) vrije slag
  • pop opduiken en 25m terugvervoeren
  • 100m (50m) lifesaver

  • *Benjamins en miniemen zwemmen dezelfde proeven, maar met aangepaste afstanden en materiaal. De afstanden zijn aangegeven tussen haakjes.

    Aflossingsproeven


    B1 - 4 x 50m aflossing met hindernissen

  • Elke atleet zwemt tweemaal onder een hindernis tijdens een 50m vrije slag

  • B2 - 4 x 25m aflossing met een reddingspop

  • Elke atleet vervoert de reddingspop over een afstand van 25m

  • B3 - 4 x 50m reddingsgordelaflossing

  • De atleten van de ploeg zwemmen in volgorde 50m vrije slag, 50m vrije slag met vinnen, 50m vrije slag zonder vinnen en reddingsgordel en 50m vrije slag met vinnen en met slepen van reddingsgordel en een slachtoffer

  • B4 - Line throw

  • Een atleet werpt een lichte koord naar een teamgenoot die zich in het water bevindt op ongeveer 12,5m (8m) afstand. Hij sleept vervolgens het slachtoffer terug naar de kant van het bad
  • home   >   competitie   >   Lifesaving Surf

    Lifesaving Surf


    De wedstrijden ‘Lifesaving Surf' omvatten individuele proeven en aflossingsproeven.

    Individuele zwembadproeven


    SR - surf race

  • Voor deze zwemproef wordt een rij boeien parallel met het strand uitgezet op een afstand tussen 120 en 200m. De startlijn ligt op het strand, op 5m van de waterlijn. Op het startsignaal lopen de atleten naar het water, zwemmen tot aan de boeienlijn, ronden deze en keren dan terug naar de aankomstlijn op het strand.

  • BoR - board race

  • De atleten moeten een bepaalde afstand zo snel mogelijk afleggen op een rescue board. Zij mogen dit al zittend of liggend doen.

  • SS - surf ski race

  • Deze proef start en eindigt in kniediep water. Bij de start staan de atleten naast hun surfski’s. Op het startsignaal nemen ze plaats op hun ski, waarna ze een parcours van ca. 700m rond 3 boeien afleggen. De surf ski race eindigt wanneer de ski met om het even welk deel de eindlijn over¬schrijdt (al roeiend, getrokken of gedragen door de redder).

  • OM - ocean man

  • Dit is de koninginneproef voor redders. De atleet voert immers drie proeven na elkaar uit: zwemmen, rescue board en surfski. Het parcours van elk onderdeel is afgebakend met boeien. Op het startsignaal wordt er begonnen met het zwemparcours. Terug aangekomen op het strand, schakelt de atleet over op het rescue board. Dit parcours is groter en wordt door andere boeien afgebakend. Bij de volgende doortocht op het strand schakelt de atleet over op een surfski, waarmee hij een nog groter parcours moet afleggen. Tijdens het wisselen van materiaal mag een helper assisteren. De volgorde van de proeven wordt bepaald door loting.

  • BF - beach flags

  • In het onderdeel beach flags wordt de reactiesnelheid en de behendigheid van de redder getest. Elke atleet tracht een beach flag te veroveren. Er is echter steeds 1 beach flag minder dan het aantal atleten. De atleet die geen beach flag kan bemachtigen is uitgeschakeld.

  • BS - beach sprint

  • Beach sprint is een loopspurt van 90 meter die blootsvoets op het zand wordt gelopen in een afgebakende baan.

  • BeR - beach run

  • Dit is een loopwedstrijd van 2km (1km) op een parcours van 500m (een recht stuk strand).


  • Aflossingsproeven per ploeg


    RBR - rescue board rescue race

  • Een team bestaat uit een slachtoffer en een redder. Op het startsignaal loopt het slachtoffer naar het water en zwemt naar zijn boei. Wanneer het slachtoffer de boei tikt en zijn hand in de lucht steekt is dit voor de redder het signaal om ter hulp te snellen. Op zijn rescue board peddelt hij naar het slachtoffer, pikt het op en brengt het zo snel mogelijk terug naar het strand.

  • RTR - rescue tube rescue race

  • Een eerste atleet, het 'slachtoffer' zwemt naar een aangewezen boei. Een tweede atleet zwemt met vinnen en reddingsgordel naar het ‘slachtoffer’ en brengt het tot bij twee helpers die aan land staan. Vervolgens slepen de twee helpers het slachtoffer over de aankomstlijn over het strand.

  • OR - oceanman relay

  • Deze ploegwedstrijd is analoog met de oceanman, en bevat vier onderdelen: zwemmen, rescue board, surf ski en lopen, die door 4 verschillende atleten worden uitgevoerd. (bij de -14-jarigen wordt surfski vervangen door board)

  • BR - beach relay

  • Beach Relay is een aflossings-loopwedstrijd (4 x 90 m) voor teams van vier atleten, twee deelnemers aan elke kant van de aan de ploeg toegewezen baan.Elke atleet loopt blootsvoets een afstand van 90 meter (60m) in een in het zand afgebakende baan (zoals in beach sprint).
  • home   >   competitie   >   SERC

    SERC


    SERC staat voor Simulated Emergency Response Competition. In een SERC wedstrijd wordt een team van redders getest op alle vaardigheden die vereist zijn bij een redding.

    Elk team krijgt een onbekende situatie voorgeschoteld die ze zo goed mogelijk moeten inschatten en oplossen als team. Er worden punten gegeven door een jury op alle onderdelen.
    Het team komt uit afzondering naar de plaats waar de situatie wordt uitgebeeld. Ze moeten nu als team het probleem herkennen en de situatie zo goed mogelijk inschatten. Het team overlegd wat ze zullen doen en voeren dit actieplan zo snel en goed mogelijk uit. Ook de nazorg is van groot belang, een slechte nazorg kan veel punten kosten.
    Het reddersteam heeft maar enkele minuten om de gesimuleerde situatie tot een goed einde te brengen. Daarom is het belangrijk om als team op voorhand verschillende situaties te bespreken en een leider aan te duiden. Dit zal het overleg en de actie ter plaatse versnellen.

    Er zijn medailles te behalen als team, voor reanimatie en als leider.

    home   >   competitie   >   Palmares

    Palmares


    medaille discipline categorie wedstrijd naam
    Bronsall roundclub -14PK Antwerpen 2017Lotte, Lien, Nore, Phara,
    Goudall roundjuniorenPK Antwerpen 2017Maarten Van Laethem
    Bronsall roundjuniorenPK Antwerpen 2017Tessa Hinneman
    Zilverall roundclub +14PK Antwerpen 2017Tessa, Ruth, Hana, Phebe,
    Goudall roundclub -14PK Limburg 2017Ruth, Sofie, Nore, Lotte, Marjolein,
    Zilverall roundjuniorenPK Limburg 2017Maarten Van Laethem
    Bronsall roundjuniorenPK Limburg 2017Robbe Wilmots
    Goudall roundminiemenPK Limburg 2017Ruth De Greef
    Bronsall roundclub -14PK Limburg 2017Lien, Loes, Hannah, Marjolein, Jakobien,
    BronsA4juniorenILSE Dordrecht 2017 (selectie)Maarten Van Laethem
    BronsA6juniorenILSE Dordrecht 2017 (selectie)Maarten Van Laethem
    ZilverA3juniorenILSE Dordrecht 2017 (selectie)Maarten Van Laethem
    Goudall roundjuniorenPK Waals-Brabant 2017Maarten Van Laethem
    Bronsall roundjuniorenPK Waals-Brabant 2017Robbe Wilmots
    Bronsall roundbenjaminsPK Waals-Brabant 2017Wout Verdickt
    Zilverall roundclub -14PK Waals-Brabant 2017Jelte, Lien, Phara, Scott, Wout,
    Bronsall roundbenjaminsPK Waals-Brabant 2017Lien Sticker
    BronsA3miniemenVlaams kampioenschap 2016Hinse Creupelandt
    ZilverA6miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    GoudA5miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA2miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    BronsA4miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    GoudA2miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    ZilverA1miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    BronsA6benjaminsVlaams kampioenschap 2016Wout Verdickt
    ZilverA3cadetten 2Vlaams kampioenschap 2016Robbe Wilmots
    BronsA5miniemenVlaams kampioenschap 2016Hinse Creupelandt
    BronsA5miniemenVlaams kampioenschap 2016Hinse Creupelandt
    GoudA6juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    Vlaams kampioenA6juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    Vlaams kampioenA4juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    GoudA4juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    GoudA3juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    Vlaams kampioenA3juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    Vlaams kampioenA5miniemenVlaams kampioenschap 2016Lucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA1juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    GoudA1juniorenVlaams kampioenschap 2016Maarten Van Laethem
    BronsA6seniorenILSE Dordrecht (+14) 2016Kaat Geubels
    ZilverA5miniemenILSE Dordrecht (+14) 2016Phebe Verdickt
    BronsA1miniemenILSE Dordrecht (+14) 2016Lucas Labeeuw
    GoudA5miniemenILSE Dordrecht (+14) 2016Lucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    GoudA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    GoudA5benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    Vlaams kampioenA5benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    Vlaams kampioenA6benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    GoudA6benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    BronsA1benjaminsVlaams kampioenschap 2015Sofie Van Linthoudt
    ZilverA2benjaminsVlaams kampioenschap 2015Sofie Van Linthoudt
    ZilverA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Sofie Van Linthoudt
    BronsA5benjaminsVlaams kampioenschap 2015Sofie Van Linthoudt
    BronsA6benjaminsVlaams kampioenschap 2015Marjolein Wijnant
    Vlaams kampioenA3benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    GoudA3benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    GoudA1benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    Vlaams kampioenA1benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    ZilverA2benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    GoudA3benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    Vlaams kampioenA3benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    Vlaams kampioenA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    GoudA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    GoudA6benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    Vlaams kampioenA6benjaminsVlaams kampioenschap 2015Jerome Helewaut
    ZilverA1benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    BronsA2benjaminsVlaams kampioenschap 2015Ruth De Greef
    ZilverA3benjaminsVlaams kampioenschap 2015Lotte De Rijcke
    Bronsall roundclub +14Vlaams kampioenschap 2015Jente, Maarten, Robbe, Bono, Maximiliaan,
    BronsA6seniorenVlaams kampioenschap 2015Kaat Geubels
    BronsA4cadetten 2Vlaams kampioenschap 2015Tessa Hinneman
    ZilverA4cadetten 1Vlaams kampioenschap 2015Yilke Vanoudenhove
    BronsA1cadetten 1Vlaams kampioenschap 2015Robbe Wilmots
    BronsA3cadetten 1Vlaams kampioenschap 2015Robbe Wilmots
    ZilverA3cadetten 2Vlaams kampioenschap 2015Maarten Van Laethem
    BronsA6cadetten 2Vlaams kampioenschap 2015Maarten Van Laethem
    BronsA4miniemenVlaams kampioenschap 2015Hana De Greef
    Zilverall roundclub -14Vlaams kampioenschap 2015Hana, Hanne, Phebe, Ruth,
    Bronsall roundclub +14Vlaams kampioenschap 2015Anouk, Kaat, Tessa, Yilke,
    BronsA5seniorenVlaams kampioenschap 2015Kaat Geubels
    BronsA4seniorenVlaams kampioenschap 2015Kaat Geubels
    BronsA2seniorenVlaams kampioenschap 2015Kaat Geubels
    BronsA4benjaminsVlaams kampioenschap 2015Lotte De Rijcke
    ZilverA5benjaminsVlaams kampioenschap 2015Lotte De Rijcke
    BronsA3miniemenVlaams kampioenschap 2015Lucas Labeeuw
    ZilverA4miniemenVlaams kampioenschap 2015Lucas Labeeuw
    ZilverA2seniorenVlaams kampioenschap 2015Jente Van Mulders
    BronsA3seniorenVlaams kampioenschap 2015Jente Van Mulders
    ZilverA4seniorenVlaams kampioenschap 2015Jente Van Mulders
    BronsA6seniorenVlaams kampioenschap 2015Jente Van Mulders
    GoudA1seniorenVlaams kampioenschap 2015Anouk Gentier
    Vlaams kampioenA1seniorenVlaams kampioenschap 2015Anouk Gentier
    ZilverA3seniorenVlaams kampioenschap 2015Anouk Gentier
    Zilverall roundcadetten 2PK Luik 2015Tessa Hinneman
    Zilverall roundclub -14PK Luik 2015Lotte, Phebe, Rania, Ruth,
    Bronsall roundminiemenPK Luik 2015Hana De Greef
    Zilverall roundbenjaminsPK Luik 2015Lotte De Rijcke
    Goudall roundbenjaminsPK Luik 2015Ruth De Greef
    Zilverall roundseniorenPK Luik 2015Anouk Gentier
    Goudall roundmastersPK Luik 2015Thérésia Masyn
    Goudall roundclub +14PK Luik 2015Anouk, Hana, Ilona, Tessa,
    Goudall roundclub +14PK Luik 2015Jente, Maarten, Robbe, Lucas, Ruben ,
    Bronsall roundseniorenPK Luik 2015Jente Van Mulders
    Bronsall roundcadetten 1PK Luik 2015Robbe Wilmots
    Bronsall roundminiemenPK Luik 2015Lucas Labeeuw
    Zilverall roundbenjaminsPK Luik 2015Jelte De Coninck
    Goudall roundbenjaminsPK West-VlaanderenJerome Helewaut
    Bronsall roundcadetten 1PK West-VlaanderenRobbe Wilmots
    Zilverall roundclub +14PK West-VlaanderenBono, Jente, Maximiliaan, Robbe,
    Goudall roundseniorenPK West-VlaanderenJente Van Mulders
    Goudall roundbenjaminsPK West-VlaanderenRuth De Greef
    Bronsall roundbenjaminsPK West-VlaanderenSofie Van Linthoudt
    Goudall roundclub -14PK West-VlaanderenIlham, Phebe, Rania, Ruth,
    Bronsall roundclub -14PK West-VlaanderenLotte, Nore, Phara, Sofie,
    Goudall roundseniorenPK West-VlaanderenKaat Geubels
    Zilverall roundseniorenPK West-VlaanderenAnouk Gentier
    Bronsall roundseniorenPK West-VlaanderenBirgit De Troch
    GoudA1benjaminsMISPY (-14)Jerome Helewaut
    BronsA4miniemenMISPY (-14)Tess De Vos
    GoudA5miniemenMISPY (-14)Hana De Greef
    BronsA6miniemenMISPY (-14)Hana De Greef
    BronsA5benjaminsMISPY (-14)Sofie Van Linthoudt
    BronsA2benjaminsMISPY (-14)Jerome Helewaut
    GoudA4benjaminsMISPY (-14)Jerome Helewaut
    GoudA5benjaminsMISPY (-14)Jerome Helewaut
    Goudall roundclub -14MISPY (-14)Hana, Hanne, Phebe, Tess,
    BronsA5miniemenMISPY (-14)Lucas Labeeuw
    ZilverA3miniemenMISPY (-14)Lucas Labeeuw
    BronsA4miniemenMISPY (-14)Lucas Labeeuw
    GoudA2miniemenMISPY (-14)Lucas Labeeuw
    ZilverA4mastersILSE Dordrecht (+14)Thérésia Masyn
    ZilverA2mastersILSE Dordrecht (+14)Thérésia Masyn
    GoudA1mastersILSE Dordrecht (+14)Thérésia Masyn
    ZilverA5mastersILSE Dordrecht (+14)Thérésia Masyn
    Zilverall roundmastersILSE Dordrecht (+14)Thérésia Masyn
    ZilverA3seniorenILSE Dordrecht (+14)Anouk Gentier
    GoudA1seniorenILSE Dordrecht (+14)Anouk Gentier
    Bronsall roundseniorenILSE Dordrecht (+14)Anouk Gentier
    Zilverall roundbenjaminsPK Waals-BrabantRuth De Greef
    Goudall roundbenjaminsPK Waals-BrabantJerome Helewaut
    Zilverall roundcadetten 2PK Waals-BrabantMaarten Van Laethem
    Goudall roundclub -14PK Waals-BrabantHanne, Ilham, Rania, Ruth,
    Provinciaal kampioenall roundseniorenPK Vlaams-BrabantJente Van Mulders
    Goudall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantJerome Helewaut
    Provinciaal kampioenall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantJerome Helewaut
    Provinciaal kampioenall roundclub -14PK Vlaams-BrabantRuth, Hanne, Phebe, Tess,
    Goudall roundclub -14PK Vlaams-BrabantRuth, Hanne, Phebe, Tess,
    Bronsall roundcadetten 2PK Vlaams-BrabantTessa Hinneman
    Bronsall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantPhara Engels
    Zilverall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantLotte De Rijcke
    Goudall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantRuth De Greef
    Provinciaal kampioenall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantRuth De Greef
    Zilverall roundbenjaminsPK HenegouwenRuth De Greef
    Bronsall roundminiemenPK HenegouwenPhebe Verdickt
    Bronsall roundcadetten 2PK HenegouwenTessa Hinneman
    Zilverall roundmastersPK HenegouwenThérésia Masyn
    Goudall roundbenjaminsPK HenegouwenJerome Helewaut
    Bronsall roundminiemenPK HenegouwenHinse Creupelandt
    Bronsall roundclub +14PK AntwerpenBono, Lucas, Maarten, Ruben ,
    Bronsall roundcadetten 1PK AntwerpenBono Verdickt
    Zilverall roundcadetten 2PK AntwerpenMaarten Van Laethem
    Zilverall roundminiemenPK AntwerpenLucas Labeeuw
    Goudall roundclub -14PK AntwerpenHana, Phebe, Ruth, Tess,
    Bronsall roundmastersPK AntwerpenThérésia Masyn
    Bronsall roundcadetten 1PK AntwerpenYilke Vanoudenhove
    Goudall roundcadetten 2PK AntwerpenTessa Hinneman
    Bronsall roundbenjaminsPK AntwerpenPhara Engels
    Goudall roundbenjaminsPK AntwerpenRuth De Greef
    ZilverA2juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    GoudA1juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    Vlaams kampioenA1juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    Vlaams kampioenA6benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    GoudA6benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    GoudA5benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    Vlaams kampioenA5benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    ZilverA3juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    ZilverA4juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    GoudA5juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    Vlaams kampioenA5juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    ZilverA6juniorenVlaams kampioenschapJente Van Mulders
    BronsA1benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    GoudA2benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA2benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA3benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA4benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    GoudA4benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    ZilverA3benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    Vlaams kampioenall roundclub -14Vlaams kampioenschapHanne, Ilona, Phebe, Yilke,
    Bronsall roundclub -14Vlaams kampioenschapAnouk, Kaat, Birgit, Tessa,
    Goudall roundclub -14Vlaams kampioenschapBono, Robbe, Lucas, Ruben ,
    Vlaams kampioenall roundclub -14Vlaams kampioenschapBono, Robbe, Lucas, Ruben ,
    ZilverA1benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    GoudA3benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    Vlaams kampioenA3benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    BronsA4benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    ZilverA5benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    BronsA6benjaminsVlaams kampioenschapHanne Casteele
    ZilverA4benjaminsVlaams kampioenschapRuth De Greef
    BronsA5benjaminsVlaams kampioenschapRuth De Greef
    ZilverA6benjaminsVlaams kampioenschapRuth De Greef
    GoudA2benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    Vlaams kampioenA2benjaminsVlaams kampioenschapPhebe Verdickt
    Goudall roundclub -14Vlaams kampioenschapHanne, Ilona, Phebe, Yilke,
    GoudA3benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    GoudA1seniorenVlaams kampioenschapAnouk Gentier
    Vlaams kampioenA1seniorenVlaams kampioenschapAnouk Gentier
    BronsA3seniorenVlaams kampioenschapAnouk Gentier
    BronsA4seniorenVlaams kampioenschapAnouk Gentier
    BronsA6seniorenVlaams kampioenschapAnouk Gentier
    ZilverA1miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Vlaams kampioenA1miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Vlaams kampioenA2miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    GoudA2miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    ZilverA3miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Vlaams kampioenA3miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Vlaams kampioenA4miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    ZilverA4miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    BronsA6miniemenVlaams kampioenschapYilke Vanoudenhove
    GoudA5miniemenVlaams kampioenschapIlona Segers
    Vlaams kampioenA5miniemenVlaams kampioenschapIlona Segers
    BronsA4cadetten 1Vlaams kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA6juniorenVlaams kampioenschapKaat Geubels
    ZilverA4benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    GoudA5benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA5benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    ZilverA6benjaminsVlaams kampioenschapLucas Labeeuw
    BronsA6benjaminsVlaams kampioenschapHinse Creupelandt
    ZilverA1miniemenVlaams kampioenschapRobbe Wilmots
    Vlaams kampioenA1miniemenVlaams kampioenschapRobbe Wilmots
    ZilverA5miniemenVlaams kampioenschapRobbe Wilmots
    GoudA6miniemenVlaams kampioenschapRobbe Wilmots
    BronsA3cadetten 1Vlaams kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA6miniemenVlaams kampioenschapBono Verdickt
    Vlaams kampioenA4miniemenVlaams kampioenschapBono Verdickt
    ZilverA4miniemenVlaams kampioenschapBono Verdickt
    BronsA3miniemenVlaams kampioenschapBono Verdickt
    BronsA5miniemenVlaams kampioenschapRuben Ceuppens
    Vlaams kampioenA6miniemenVlaams kampioenschapRobbe Wilmots
    Bronsall roundclub -14PK HenegouwenBono, Hinse, Maximiliaan, Lucas, Jerome,
    Zilverall roundclub -14PK HenegouwenHanne, Phara, Phebe, Yilke,
    Goudall roundjuniorenPK HenegouwenJente Van Mulders
    Bronsall roundminiemenPK HenegouwenMaximiliaan Van Mol
    Bronsall roundbenjaminsPK HenegouwenLucas Labeeuw
    Zilverall roundbenjaminsPK HenegouwenHanne Casteele
    Goudall roundbenjaminsPK HenegouwenPhebe Verdickt
    ZilverA2mastersRESCUE 2014 (interclub masters)Thérésia Masyn
    ZilverA5mastersRESCUE 2014 (interclub masters)Thérésia Masyn
    BronsBFmastersRESCUE 2014 (interclub masters)Thérésia Masyn
    BronsA2benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    BronsA2miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    BronsA6miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    GoudA6benjaminsBelgisch kampioenschapPhebe Verdickt
    Belgisch kampioenA6benjaminsBelgisch kampioenschapPhebe Verdickt
    ZilverA6benjaminsBelgisch kampioenschapRuth De Greef
    BronsA6benjaminsBelgisch kampioenschapIlham Koudad
    Belgisch kampioenA4benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    GoudA4benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    ZilverA4benjaminsBelgisch kampioenschapPhebe Verdickt
    Belgisch kampioenA4miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    GoudA1miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Belgisch kampioenA1miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Bronsall roundclub -14Belgisch kampioenschapRania, Phara, Ilham, Astrid,
    Belgisch kampioenB4club -14Belgisch kampioenschapYilke, Ilona,
    GoudB4club -14Belgisch kampioenschapYilke, Ilona,
    BronsB4club -14Belgisch kampioenschapPhebe, Phara,
    ZilverB4club -14Belgisch kampioenschapBono, Ruben ,
    Zilverall roundclub -14Belgisch kampioenschapRuben , Lucas, Robbe, Bono, Yilke,
    Zilverall roundclub +14Belgisch kampioenschapTessa, Birgit, Jolien, Kaat, Anouk,
    Belgisch kampioenA1benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    GoudA1benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    ZilverA1benjaminsBelgisch kampioenschapPhebe Verdickt
    BronsA1benjaminsBelgisch kampioenschapAstrid Hemeryck
    GoudA4miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    Belgisch kampioenA3benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    BronsA4benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    ZilverA4miniemenBelgisch kampioenschapBono Verdickt
    BronsA3benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    ZilverA3miniemenBelgisch kampioenschapBono Verdickt
    BronsA5benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    BronsA1juniorenBelgisch kampioenschapJente Van Mulders
    BronsA1seniorenBelgisch kampioenschapAnouk Gentier
    BronsA2cadetten 1Belgisch kampioenschapTessa Hinneman
    ZilverA6juniorenBelgisch kampioenschapKaat Geubels
    BronsA4cadetten 1Belgisch kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA5cadetten 2Belgisch kampioenschapJolien Cockaert
    BronsA6benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    BronsA2miniemenBelgisch kampioenschapBono Verdickt
    GoudA3benjaminsBelgisch kampioenschapHanne Casteele
    ZilverA3benjaminsBelgisch kampioenschapPhebe Verdickt
    BronsA3benjaminsBelgisch kampioenschapRuth De Greef
    Belgisch kampioenA3miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    GoudA3miniemenBelgisch kampioenschapYilke Vanoudenhove
    BronsA3miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    Belgisch kampioenA5miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    GoudA5miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    ZilverA5benjaminsBelgisch kampioenschapRuth De Greef
    BronsA1benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    ZilverA2benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    BronsA2mastersMISPThérésia Masyn
    BronsA4mastersMISPThérésia Masyn
    ZilverA5mastersMISPThérésia Masyn
    Zilverall roundbenjaminsPK LimburgRuth De Greef
    Bronsall roundbenjaminsPK LimburgLucas Labeeuw
    Bronsall roundminiemenPK LimburgHana De Greef
    Zilverall roundmastersPK LimburgThérésia Masyn
    Zilverall roundclub -14PK LimburgTess, Ruth, Hana, Birte,
    Goudall roundbenjaminsPK West-VlaanderenFreya De Jonge
    Zilverall roundbenjaminsPK West-VlaanderenHanne Casteele
    Bronsall roundbenjaminsPK West-VlaanderenPhebe Verdickt
    Zilverall roundminiemenPK West-VlaanderenYilke Vanoudenhove
    Goudall roundbenjaminsPK West-VlaanderenHinse Creupelandt
    Zilverall roundbenjaminsPK West-VlaanderenJerome Helewaut
    Goudall roundclub -14PK West-VlaanderenYilke, Phebe, Hanne, Freya,
    Zilverall roundclub -14PK West-VlaanderenRuth, Rania, Phara, Ilham,
    BronsA4benjaminsMISPYRuth De Greef
    BronsA6miniemenMISPYRobbe Wilmots
    ZilverA6benjaminsMISPYHinse Creupelandt
    GoudA6benjaminsMISPYRuth De Greef
    BronsA2benjaminsMISPYJerome Helewaut
    BronsA1miniemenMISPYRuben Ceuppens
    BronsA4miniemenMISPYIlona Segers
    ZilverA4miniemenMISPYBono Verdickt
    Bronsall roundclub -14MISPYRuben , Robbe, Hinse, Bono,
    Bronsall roundclub -14MISPYTess, Phebe, Ilona, Hana,
    ZilverA5miniemenMISPYIlona Segers
    BronsA5benjaminsMISPYIlham Koudad
    BronsA3miniemenMISPYBono Verdickt
    BronsA3benjaminsMISPYHinse Creupelandt
    Goudall roundbenjaminsPK LuikHanne Casteele
    Zilverall roundminiemenPK LuikYilke Vanoudenhove
    Bronsall roundminiemenPK LuikIlona Segers
    Goudall roundmastersPK LuikThérésia Masyn
    Zilverall roundbenjaminsPK LuikLucas Labeeuw
    Bronsall roundbenjaminsPK LuikJerome Helewaut
    Zilverall roundcadetten 2PK LuikSebastiaan Van Mol
    Goudall roundclub -14PK LuikYilke, Ruben , Robbe, Ilona,
    BronsA6juniorenILSe Dordrecht (+14)Kaat Geubels
    Goudall roundbenjaminsPK Waals-BrabantPhebe Verdickt
    Zilverall roundbenjaminsPK Waals-BrabantAstrid Hemeryck
    Zilverall roundcadetten 2PK Waals-BrabantJolien Cockaert
    Zilverall roundseniorenPK Waals-BrabantAnouk Gentier
    Bronsall roundmastersPK Waals-BrabantThérésia Masyn
    Zilverall roundbenjaminsPK Waals-BrabantHinse Creupelandt
    Bronsall roundbenjaminsPK Waals-BrabantRune Recour
    Bronsall roundminiemenPK Waals-BrabantRobbe Wilmots
    Bronsall roundclub -14PK Waals-BrabantThomas, Ruben , Robbe, Hinse, Bono,
    Zilverall roundclub +14PK Vlaams-BrabantBirgit, Tessa, Jolien, Anouk, Kaat,
    Goudall roundclub -14PK Vlaams-BrabantFreya, Birte, Ilona, Hana,
    Provinciaal kampioenall roundclub -14PK Vlaams-BrabantFreya, Birte, Ilona, Hana,
    Provinciaal kampioenall roundmastersPK Vlaams-BrabantThérésia Masyn
    Zilverall roundminiemenPK Vlaams-BrabantHana De Greef
    Provinciaal kampioenall roundminiemenPK Vlaams-BrabantHana De Greef
    Bronsall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantRuth De Greef
    Zilverall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantAlix Strubbe
    Goudall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantFreya De Jonge
    Provinciaal kampioenall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantFreya De Jonge
    Provinciaal kampioenB4club -14PK Vlaams-BrabantTess, Phebe,
    GoudB4club -14PK Vlaams-BrabantTess, Phebe,
    BronsB4club -14PK Vlaams-BrabantRuth, Hanne,
    ZilverB4club -14PK Vlaams-BrabantBono, Ruben ,
    BronsB4club -14PK Vlaams-BrabantRobbe, Thomas,
    Provinciaal kampioenB4club -14PK Vlaams-BrabantBono, Ruben ,
    Goudall roundclub -14PK Vlaams-BrabantBono, Ruben , Thomas, Robbe,
    Provinciaal kampioenall roundclub -14PK Vlaams-BrabantBono, Ruben , Thomas, Robbe,
    Zilverall roundjuniorenPK Vlaams-BrabantJente Van Mulders
    Bronsall roundminiemenPK Vlaams-BrabantRobbe Wilmots
    Provinciaal kampioenall roundminiemenPK Vlaams-BrabantRobbe Wilmots
    Bronsall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantLucas Labeeuw
    Provinciaal kampioenall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantLucas Labeeuw
    Zilverall roundjuniorenPK Henegouwen (deel 2)Kaat Geubels
    Goudall roundcadetten 2PK Henegouwen (deel 2)Jolien Cockaert
    Goudall roundminiemenPK Henegouwen (deel 2)Ilona Segers
    Zilverall roundbenjaminsPK Henegouwen (deel 2)Hanne Casteele
    Goudall roundbenjaminsPK Henegouwen (deel 2)Phebe Verdickt
    Bronsall roundseniorenPK Henegouwen (deel 2)Anouk Gentier
    Goudall roundmastersPK Henegouwen (deel 2)Thérésia Masyn
    Goudall roundbenjaminsPK Henegouwen (deel 2)Lucas Labeeuw
    Goudall roundjuniorenPK Henegouwen (deel 2)Jente Van Mulders
    Bronsall roundminiemenPK Henegouwen (deel 2)Bono Verdickt
    Goudall roundminiemenPK Henegouwen (deel 2)Robbe Wilmots
    Bronsall roundbenjaminsPK Henegouwen (deel 2)Jerome Helewaut
    Zilverall roundbenjaminsPK Henegouwen (deel 2)Hinse Creupelandt
    Goudall roundbenjaminsPK AntwerpenFreya De Jonge
    Zilverall roundbenjaminsPK AntwerpenPhebe Verdickt
    Bronsall roundbenjaminsPK AntwerpenRuth De Greef
    Goudall roundcadetten 2PK AntwerpenJolien Cockaert
    Bronsall roundmastersPK AntwerpenThérésia Masyn
    Bronsall roundclub -14PK AntwerpenRuth, Phebe, Phara, Hana, Freya,
    Bronsall roundbenjaminsPK AntwerpenHinse Creupelandt
    Goudall roundminiemenPK AntwerpenThomas Devos
    Zilverall roundminiemenPK AntwerpenRobbe Wilmots
    Goudall roundjuniorenPK AntwerpenJente Van Mulders
    Goudall roundclub -14PK AntwerpenThomas, Ruben , Robbe, Bono,
    BronsA2miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    Vlaams kampioenA5miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    ZilverA6benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    GoudA5benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    ZilverA4benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    BronsA3benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    BronsA2benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    ZilverA5miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    Vlaams kampioenA6miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    ZilverA6miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    Bronsall roundclub -14Vlaams kampioenschap (-14)Hanne, Phebe, Freya, Hana, Tessa,
    BronsA6benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hinse Creupelandt
    GoudA5benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Lucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA5benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Lucas Labeeuw
    BronsA2benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Lucas Labeeuw
    Vlaams kampioenA5benjaminsVlaams kampioenschap (-14)Hana De Greef
    Vlaams kampioenA2miniemenVlaams kampioenschap (-14)Tessa Hinneman
    Goudall roundminiemenPK Henegouwen (deel 1)Tessa Hinneman
    Zilverall roundclub -14PK Henegouwen (deel 1)Tessa, Phebe, Hanne, Birte,
    Bronsall roundcadetten 1PK Henegouwen (deel 1)Jolien Cockaert
    Zilverall roundjuniorenPK Henegouwen (deel 1)Kaat Geubels
    Bronsall roundmastersPK Henegouwen (deel 1)Thérésia Masyn
    Goudall roundclub +14PK Henegouwen (deel 1)Kaat, Jolien, Birgit, Anouk,
    Goudall roundclub -14PK Henegouwen (deel 1)Yago, Rune, Lucas, Jerome, Hinse,
    Zilverall roundclub -14PK Henegouwen (deel 1)Thomas, Ruben , Maarten, Bono,
    Goudall roundjuniorenPK Henegouwen (deel 1)Jente Van Mulders
    BronsBoRmastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    BronsBFmastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    ZilverBFjuniorenBelgisch kampioenschapBram Van Droogenbroeck
    BronsBFseniorenBelgisch kampioenschapKato Leyman
    Bronsall roundclub -14Belgisch kampioenschapYago, Thomas, Robbe, Maarten,
    BronsBSjuniorenBelgisch kampioenschapBram Van Droogenbroeck
    BronsSRjuniorenBelgisch kampioenschapKaat Geubels
    ZilverBSminiemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    BronsSRminiemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    ZilverBSjuniorenBelgisch kampioenschapKaat Geubels
    BronsBSmastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    BronsSRmastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    BronsBFjuniorenOxbow-FILCOWAnouk Gentier
    GoudBSjuniorenOxbow-FILCOWAnouk Gentier
    Zilverall roundmastersOxbow-FILCOWThérésia Masyn
    BronsBRmastersOxbow-FILCOWThérésia Masyn
    BronsBFmastersOxbow-FILCOWThérésia Masyn
    BronsSRmastersOxbow-FILCOWThérésia Masyn
    Zilverall roundclub -15Oxbow-FILCOWThomas, Maarten, Bono, Maximiliaan,
    BronsBSbenjaminsOxbow-FILCOWPhebe Verdickt
    Bronsall roundjuniorenCombinatiewedstrijdMaarten De Mesmaeker
    Bronsall roundcadetten 1CombinatiewedstrijdSebastiaan Van Mol
    Goudall roundmastersCombinatiewedstrijdThérésia Masyn
    Goudall roundjuniorenCombinatiewedstrijdKaat Geubels
    Goudall roundminiemenCombinatiewedstrijdIlona Segers
    Bronsall roundclub -14CombinatiewedstrijdYago, Rune, Lucas, Ruben,
    Goudall roundclub -14CombinatiewedstrijdBirte, Ilona, Phebe, Hana,
    Bronsall roundminiemenCombinatiewedstrijdBirte Recour
    Goudall roundclub -14CombinatiewedstrijdThomas, Maarten, Bono, Maximiliaan,
    Bronsall roundbenjaminsCombinatiewedstrijdRune Recour
    Zilverall roundbenjaminsCombinatiewedstrijdRuben Nevens
    Goudall roundbenjaminsCombinatiewedstrijdLucas Labeeuw
    Bronsall roundbenjaminsCombinatiewedstrijdPhebe Verdickt
    Zilverall roundbenjaminsCombinatiewedstrijdHana De Greef
    BronsA3benjaminsBelgisch kampioenschapHana De Greef
    ZilverA3miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA3miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    ZilverA4benjaminsBelgisch kampioenschapHana De Greef
    ZilverA4miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA4miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    ZilverA2benjaminsBelgisch kampioenschapLucas Labeeuw
    BronsA2mastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    BronsA2cadetten 1Belgisch kampioenschapJolien Cockaert
    GoudA2miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    Belgisch kampioenA2miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    BronsA2benjaminsBelgisch kampioenschapHana De Greef
    BronsA1miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    ZilverA1miniemenBelgisch kampioenschapIlona Segers
    BronsA1seniorenBelgisch kampioenschapAnouk Gentier
    BronsA4juniorenBelgisch kampioenschapKaat Geubels
    BronsA4mastersBelgisch kampioenschapThérésia Masyn
    BronsA1benjaminsBelgisch kampioenschapHana De Greef
    GoudB4club -14Belgisch kampioenschapThomas, Maarten,
    Belgisch kampioenB4club -14Belgisch kampioenschapThomas, Maarten,
    BronsB4club -14Belgisch kampioenschapIlona, Tessa,
    Bronsall roundclub -14Belgisch kampioenschapMaarten, Bono, Rune, Thomas,
    BronsA6juniorenBelgisch kampioenschapJente Van Mulders
    BronsA6juniorenBelgisch kampioenschapKaat Geubels
    BronsA6cadetten 1Belgisch kampioenschapJolien Cockaert
    ZilverA6benjaminsBelgisch kampioenschapHana De Greef
    ZilverA5cadetten 1Belgisch kampioenschapJolien Cockaert
    BronsA4benjaminsBelgisch kampioenschapHinse Creupelandt
    ZilverA5miniemenBelgisch kampioenschapTessa Hinneman
    GoudA5mastersMISPThérésia Masyn
    GoudA4mastersMISPThérésia Masyn
    GoudA2mastersMISPThérésia Masyn
    GoudA6mastersMISPThérésia Masyn
    ZilverA1benjaminsMISPYHana De Greef
    Zilverall roundbenjaminsPK Vlaams-BrabantHinse Creupelandt
    home   >   competitie   >   Clubrecords

    Clubrecords


    Benjamins 10 tot 12 jaar


    meisjes jongens
    25m 50m 25m 50m
    A1 Freya De Jonge
    01:23,19
    Ilona Segers
    01:25,03
    Jerome Helewaut
    01:20,57
    Lucas Labeeuw
    01:22,86
    A2 Freya De Jonge
    00:41,69
    Hana De Greef
    00:40,47
    Lucas Labeeuw
    00:33,65(BR)
    Lucas Labeeuw
    00:32,85(BR)
    A3 Freya De Jonge
    00:47,76
    Ruth De Greef
    00:50,90
    Jerome Helewaut
    00:44,31
    Lucas Labeeuw
    00:42,62(BR)
    A4 Ruth De Greef
    00:52,03
    Hana De Greef
    00:52,04
    Lucas Labeeuw
    00:46,81
    Lucas Labeeuw
    00:45,87
    A5 Ilona Segers
    00:44,34
    Phebe Verdickt
    00:42,59
    Jerome Helewaut
    00:43,97
    Lucas Labeeuw
    00:38,80
    A6 Ruth De Greef
    01:56,80
    Ruth De Greef
    01:53,58
    Lucas Labeeuw
    01:51,38
    Lucas Labeeuw
    01:48,37

    Miniemen 13 tot 14 jaar


    meisjes jongens
    25m 50m 25m 50m
    A1 Merel Leyman
    01:14,54
    Merel Leyman
    01:14,29
    Lucas Labeeuw
    01:13,31
    Lucas Labeeuw
    01:09,31
    A2 Yilke Vanoudenhove
    00:35,82
    Tessa Hinneman
    00:35,08
    Lucas Labeeuw
    00:31,97
    Lucas Labeeuw
    00:27,84(BR)
    A3 Ruth De Greef
    00:42,90
    Yilke Vanoudenhove
    00:45,68
    Lucas Labeeuw
    00:38,50
    Lucas Labeeuw
    00:39,01
    A4 Yilke Vanoudenhove
    00:44,76
    Yilke Vanoudenhove
    00:45,11
    Bono Verdickt
    00:43,23
    Lucas Labeeuw
    00:36,97
    A5 Tessa Hinneman
    00:38,04
    Tessa Hinneman
    00:37,52
    Lucas Labeeuw
    00:33,94
    Lucas Labeeuw
    00:31,56(BR)
    A6 Lotte De Rijcke
    01:41,65
    Hana De Greef
    01:42,40
    Robbe Wilmots
    01:44,46
    Lucas Labeeuw
    01:37,41

    Cadetten 15 tot 16 jaar


    dames heren
    25m 50m 25m 50m
    A1 Rania Koudad
    01:49,80
    Kaat Geubels
    02:51,06
    Robbe Wilmots
    02:20,70
    Robbe Wilmots
    02:31,00
    A2 Tessa Hinneman
    01:17,93
    Tessa Hinneman
    01:16,36
    Lucas Labeeuw
    01:06,45
    Lucas Labeeuw
    01:02,15
    A3 Kaat Geubels
    01:40,59
    Tessa Hinneman
    01:41,26
    Lucas Labeeuw
    01:26,13
    Robbe Wilmots
    01:24,44
    A4 Kaat Geubels
    00:44,84
    Yilke Vanoudenhove
    00:46,02
    Lucas Labeeuw
    00:36,16
    Robbe Wilmots
    00:39,59
    A5 Jolien Cockaert
    01:13,94
    Jolien Cockaert
    01:14,79
    Robbe Wilmots
    01:08,82
    Bono Verdickt
    01:06,78
    A6 Kaat Geubels
    03:10,16
    Kaat Geubels
    03:08,25
    Maarten Van Laethem
    02:58,11
    Robbe Wilmots
    02:59,02

    Junioren 17 tot 18 jaar


    dames heren
    25m 50m 25m 50m
    A1 Kaat Geubels
    02:43,12
    Kaat Geubels
    02:43,21
    Maarten Van Laethem
    02:10,83
    Maarten Van Laethem
    02:24,34
    A2 Kaat Geubels
    01:15,81
    Kaat Geubels
    01:14,74
    Maarten Van Laethem
    00:59,98
    Maarten Van Laethem
    00:59,27
    A3 Kaat Geubels
    01:35,60
    Kaat Geubels
    01:34,47
    Maarten Van Laethem
    01:15,10
    Maarten Van Laethem
    01:16,01
    A4 Kaat Geubels
    00:41,78
    Kaat Geubels
    00:44,00
    Maarten Van Laethem
    00:34,63
    Maarten Van Laethem
    00:36,92
    A5 Kaat Geubels
    01:18,53
    Kaat Geubels
    01:13,90
    Jente Van Mulders
    01:05,76
    Jelle Vliegen
    01:05,38
    A6 Kaat Geubels
    02:54,18
    Kaat Geubels
    02:58,68
    Maarten Van Laethem
    02:30,78
    Maarten Van Laethem
    02:40,63

    Senioren 19 tot 29 jaar


    dames heren
    25m 50m 25m 50m
    A1 Anouk Gentier
    02:22,14
    Anouk Gentier
    02:31,81
    Evert Van Geite
    02:30,03
    Evert Van Geite
    02:46,57
    A2 Anouk Gentier
    01:10,37
    Kaat Geubels
    01:11,12
    Jente Van Mulders
    01:08,00
    Jente Van Mulders
    01:04,20
    A3 Kaat Geubels
    01:33,09
    Anouk Gentier
    01:32,54
    Jente Van Mulders
    01:23,43
    Jente Van Mulders
    01:26,31
    A4 Kaat Geubels
    00:40,27
    Kaat Geubels
    00:42,26
    Jente Van Mulders
    00:38,07
    Jente Van Mulders
    00:37,90
    A5 Anouk Gentier
    01:12,03
    Kaat Geubels
    01:10,78
    Jente Van Mulders
    01:05,50
    Jente Van Mulders
    01:04,23
    A6 Kaat Geubels
    02:49,36
    Kaat Geubels
    02:53,03
    Jente Van Mulders
    02:45,15
    Jente Van Mulders
    02:47,75

    Pre-masters 30 tot 39 jaar


    dames heren
    25m 50m 25m 50m
    A1
    A2
    A3
    A4
    A5
    A6

    Masters 40+


    dames heren
    25m 50m 25m 50m
    A1 Thérésia Masyn
    05:47,25
    Thérésia Masyn
    06:02,08
    A2 Thérésia Masyn
    02:14,52
    Thérésia Masyn
    02:00,84
    A3 Thérésia Masyn
    04:02,13
    Thérésia Masyn
    03:26,95
    A4 Thérésia Masyn
    01:29,53
    Thérésia Masyn
    01:31,34
    A5 Thérésia Masyn
    02:17,53
    Thérésia Masyn
    02:10,53
    A6 Thérésia Masyn
    05:51,86
    Thérésia Masyn
    06,45,80

    Club -14


    meisjes
    25m 50m
    B1 02:25,36
    Jolien Cockaert, Laura Mertens, Merel Leyman, Tessa Hinneman
    02:36,08
    Hana De Greef, Hanne Casteele, Phebe Verdickt, Tess De Vos
    B2 02:05,28
    Ruth De Greef, Sofie Van Linthoudt, Nore Sticker, Lotte De Rijcke, Marjolein Wijnant
    02:01,29(BR)
    Hana De Greef, Hanne Casteele, Phebe Verdickt, Ruth De Greef
    B3 02:12,95(BR)
    Jolien Cockaert, Laura Mertens, Merel Leyman, Tessa Hinneman
    02:23,57
    Hanne Casteele, Ilona Segers, Phebe Verdickt, Yilke Vanoudenhove
    B4 00:13,78
    Phara Engels, Lotte De Rijcke
    00:11,96
    Hana De Greef, Phebe Verdickt
    jongens
    25m 50m
    B1 02:21,06
    Yilke Vanoudenhove, Ruben Ceuppens, Robbe Wilmots, Ilona Segers
    02:15,60
    Bono Verdickt, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Ruben Ceuppens
    B2 01:58,04
    Bono Verdickt, Jerome Helewaut, Maximiliaan Van Mol, Lucas Labeeuw
    01:54,84
    Bono Verdickt, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Ruben Ceuppens
    B3 02:16,13
    Bono Verdickt, Ruben Ceuppens, Thomas Devos, Robbe Wilmots
    02:07,85
    Bono Verdickt, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Ruben Ceuppens
    B4 00:11,96
    Bono Verdickt, Ruben Ceuppens
    00:11,41
    Bono Verdickt, Ruben Ceuppens

    Club +14


    meisjes
    25m 50m
    B1 02:15,32
    Tessa Hinneman, Jolien Cockaert, Anouk Gentier, Kaat Geubels
    02:14,21
    Anouk Gentier, Kaat Geubels, Tessa Hinneman, Yilke Vanoudenhove
    B2 01:51,15
    Anouk Gentier, Birgit De Troch, Ilona Segers, Kaat Geubels
    01:49,20
    Anouk Gentier, Kaat Geubels, Tessa Hinneman, Yilke Vanoudenhove
    B3 02:01,77
    Tessa Hinneman, Jolien Cockaert, Anouk Gentier, Kaat Geubels
    02:03,75
    Anouk Gentier, Kaat Geubels, Tessa Hinneman, Yilke Vanoudenhove
    B4 00:20,16
    Tessa Hinneman, Ilona Segers
    00:21,33
    Tessa Hinneman, Kaat Geubels
    jongens
    25m 50m
    B1 01:57,31
    Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Maximiliaan Van Mol
    02:02,33
    Bono Verdickt, Lucas Labeeuw, Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots
    B2 01:26,13
    Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Bono Verdickt
    01:31,39
    Bono Verdickt, Lucas Labeeuw, Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots
    B3 01:48,56
    Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots, Lucas Labeeuw, Bono Verdickt
    01:52,11
    Bono Verdickt, Lucas Labeeuw, Maarten Van Laethem, Robbe Wilmots
    B4 00:17,83
    Maarten De Mesmaeker, Bram Van Droogenbroeck
    00:21,73
    Robbe Wilmots, Maarten Van Laethem

    home   >   competitie   >   Resultaten

    Resultaten


    2017



    2016



    2015



    2014



    2013



    2012



    2011



    2010



    2009


    ©rctal.be                                                                                                                   created by steven engels